Horoskopy pro týden 26. 2. - 3. 3.


Beran (21. 3. – 20. 4.)

Při plnění svých povinností se budete rozhodovat moudře. O dobré nápady nebude nouze a budou dobře využity. Ale v soukromí nastanou určité spory. Kroťte svůj temperament, ať někomu neublížíte.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pokud plánujete rodinný výlet nebo letní dovolenou, nenechte se odbýt a vyjednejte si výhodnou cenu. V zaměstnání budete zavaleni prací. Neunavujte se však příliš a dopřejte si zasloužené přestávky.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Můžete získat práci, po které toužíte. Nebo se můžete rozhodnout pro konkurz, který vás dovede daleko na cestě k úspěchu. Partner bude poněkud pohodlný a nerozhodný, ale má velké srdce.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pozor na to, co říkáte, vaše slova jsou rychlejší než myšlenky. Jinak odradíte novou lásku, nebo pokud jste ve vztahu, ublížíte partnerovi. V domácnosti i práci trochu zvolněte a víc odpočívejte.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

V peněžních záležitostech a finančních investicích budete podstupovat promyšlená rizika. Vidíte daleko dopředu a to je dobře. V práci budete mít sílu a odvahu čelit každé výzvě, která se vám postaví do cesty.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Budete mít štěstí a potkáte někoho zajímavého. V zaměstnání uděláte několik dobrých kroků a vaše tvůrčí síla bude působit na vaše klienty či šéfy. Snadno je přesvědčíte o tom, že děláte práci dobře.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Ve společnosti zazáříte a budete v centru zájmu. V práci se vám bude také dařit. Zrovna tak v soukromém životě. Cítíte, že se váš partner snaží zlepšit, že je k vám chápavější a pozornější.

Šťír (24. 10. – 22. 11.)

Jedno z vašich dřívějších úsilí by mohlo tento týden, k vašemu překvapení, přinést ovoce. Někteří Lvi jsou na pokraji velkých milostných vzplanutí. Upevňujte zdraví pohybem a střídmou stravou.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Možná se rozhodnete distancovat od osoby, která vstoupila do vašeho života, protože ve vás nevzbuzuje důvěru. Jste zklamáni změnami jejích názorů. Jděte do kina nebo divadla nebo si přečtěte knihu.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Tvrdě pracujete na svém uměleckém, obchodním nebo profesním úspěchu a zjistíte, že vás sleduje více lidí, kteří vaše úsilí oceňují. Zkrátka budete mít dobrou pověst. Najděte si čas i na relaxaci.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

V případě rodiny a přátel, nezapomínejte, že „dobročinnost začíná doma“! V práci vám vlivná osoba dá šanci se prosadit. Jste-li umělec, vaše kreativita bude vysoce inspirovaná, zkrátka budete produktivní.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Nový vztah se bude vyvíjet rychle a šťastně. V náručí nového partnera se budete cítit dobře. Bylo by dobré změnit zaměstnání nebo se pustit se do nového studia. Hvězdy jsou vám nakloněny.


INZERCE
Chata Kouty