Horoskopy pro týden 2. 10. - 8. 10.


Beran (21. 3. – 20. 4.)

Přestaňte jen plánovat a pusťte se do skutečné realizace vašeho snu. Také se neotáčejte příliš dlouho zády ke svým blízkým, mohly by nastat problémy s komunikací. Není dobře, když vás vlastní děti znají jen z krátkých okamžiků společných chvilek.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Měli byste trávit více času s rodinou. V práci vám sice mezi prsty proklouzne úžasná příležitost, ale nebuďte ze sebe zklamaní. Všechno zlé je pro něco dobré. Práce není to nejdůležitější na světě a čas ukáže, že vše dopadne správně.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Máte svůj tajný sen a tento týden by se vám mohl splnit. Jednak si to zasloužíte a jednak získáte novou chuť do života. Ale musíte se o to přičinit. Dejte si pozor na závist. Můžete odhalit faleš blízkého přítele.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Zamyslete se, jestli někomu něco nedlužíte, nebo někdo něco nedluží vám. Nemusí se jednat jen o peníze, ale třeba i o knihu. V práci buďte obezřetní na to, co říkáte, nemusí se to vždy setkat s pochopením.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nehádejte se s blízkými kvůli upozornění nebo výtkám, které vůči vám mají. Myslí to s vámi dobře. Nechte si jejich názory projít hlavou. Patrně vám dojde, že mají pravdu. Pozvěte je na dobrou večeři.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Máte před sebou důležité rozhodnutí. Nerozhodujte se hned! nNic neuspěchejte, nechte si čas na rozmyšlenou nebo se poraďte s odborníkem. V zaměstnání se vám bude dařit a doma budete také zářit štěstím.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nepodceňujte své zdravotní problémy. Obětujte trochu času a vyhledejte lékaře a nechte se vyšetřit. Je lepší problémy řešit včas, než je oddalovat. Odpočívejte. Také si kupte pěknou knihu nebo běžte do divadla či kina.

Šťír (24. 10. – 22. 11.)

Prožijete romantický týden. S partnerem můžete strávit krásný víkend ve dvou. Naplánujte si výlet někam do welnes nebo prodloužený víkend na romantickém místě. Nezadaní mohou potkat milý protějšek.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Tento týden bude přát vašemu soukromému i pracovnímu životu. Láska by mohla ovlivnit i některá pracovní rozhodnutí a přispět k vašemu úspěchu. Pozor si dejte na finance, máte tendence utrácet peníze za něco, co vás pak mrzí.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Budete řešit více věcí najednou. A to jak v oblasti pracovní, tak i soukromé. Ujasněte si priority, některé záležitosti mohou počkat na později. Zvolněte. Vyjděte si třeba do přírody, přečtěte si dobrou knihu nebo si zapalte svíčku.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Budete zkoušeni z pevnosti svých morálních zásad. Můžete například ztratit hlavu kvůli lásce, přijmout nebo nabídnout úplatek... Pokušení bude číhat všude, proto si na své jednání dejte pozor. Vrátilo by se vám to jako bumerang.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

V pracovní sféře navážete spolupráci s novou osobou. Ze začátku bude váš vzájemný vztah trochu drhnout, chvíli bude trvat, než si porozumíte. Poté ale bude vaše spolupráce velmi plodná a oběma stranám přinese užitek.


INZERCE
Ostrov Realit
INZERCE
Chata Kouty